úterý 2. prosince 2014

Ballerina, to jsou kvalitní německé kuchyně

Ballerina, to jsou kvalitní německé kuchyně

Společnost Ballerina byla založena v roce 1978 a sídlí v Severním Porýní - Vestfálsku. Tato společnost patří k největším výrobcům kuchyní v Německu. Jejich výrobní plocha má rozlohu 30 000 m2, což dělá z této společnosti jednu z nejmodernějších a nejvýkonnějších výrobců ve svém oboru.

Společnost Ballerina vyrobí za rok až 25 000 kuchyní, které vznikají s maximální precizností. Vývoj a výroba těchto kuchyní je řízena filozofií, protože kuchyně by neměla být pouhá místnost, kde se vaří a připravují různé pochutiny, ale také místem, které nám vykouzlí úsměv na tváři a radost v srdci. Aby byly oba dva aspekty splněny, musí být kuchyně vzhledově působivá a musí také vykazovat vysokou kvalitu. Společnost Ballerina se zaobírá potřebami skutečných lidí, a proto jsou tyto produkty řešeny individuálně, jednoduše a zároveň vhodně pro každodenní používání. Kuchyně od Balleriny jistě splní Vaše přání a očekávání, a to ještě za velmi příznivou cenu.

Kuchyně Ballerina nejsou jen na našem, německém a slovenském trhu, ale i v zemích jako je Benelux, Švýcarsko a Francie.


Kuchyně Ballerina a jejich přednosti

Společnost Ballerina má své počátky v Německu a to naznačuje hlavně kvalitu výrobků. Veškerý sortiment je vyráběn z kvalitních materiálů, postupů a technologií, což i odborníci považují za vysoký nadstandard. Abychom si lépe představili již zmíněný nadstandard, zmíníme několik ukázek. Jsou to například dvířka o síle 22 mm nebo záda korpusů o síle 8 mm, jež zajišťuje skříním vysokou stabilitu a pevnost. Barva na výrobcích společnosti Ballerina je dána 7 vrstvami laku, proto byly výrobky společnosti Ballerina oceněny certifikátem kvality od zkušebny LGA - Qualitätsservice GmbH a také splňují i další velmi přísné normy. Společnost Ballerina má tisíce spokojených zákazníků, což nám dokazuje kvalitu provedené práce. Společnost Ballerina také navíc poskytuje 5 let záruky.


Produkty

Nabídka kuchyní  Ballerina je bez pochyb největší na trhu. Zákazníci společnosti Ballerina mají možnost si vybírat z obrovské škály kuchyní, a to z více než 250 typů a také velmi zajímavé palety barev. To samozřejmě není všechno. Dvířka jsou z materiálů, které zahrnují mnoho variant (sklo, břidlice, dýhy, lesklé, matné a strukturní laky, provedení v nerezu a dokonce designová skla Ritzenhoof nebo madla od Swarovski). Zákazníci, kteří si na kuchyni skutečně velmi zakládají, Ballerina nabídne nespočet funkčních a estetických řešení. Kuchyně Ballerina je možné navrhnout a uskutečnit dle individuálních požadavků zákazníka. U společnosti Ballerina si svou srdeční záležitost v oblasti kuchyní najde opravdu každý.

Společnost Ballerina se na maximum snaží vyhovět požadavkům, které udává dnešní trh, a proto velmi těžko naleznete v tomto úseku produkt s lepším poměrem mezi cenou a kvalitou.

Ballerina nemůže patřit k nejlevnějším, ale snaží se cenově přizpůsobit českému trhu. Výsledkem je, že se vysoce kvalitní německé kuchyně cenově přibližují k mnoha konkurenčním produktům, které se ale velmi obtížně vyrovnají jejich kvalitativní a technické úrovni.


Žádné komentáře:

Okomentovat